Aksident i rëndë në Lezhë, mjeti del nga rruga, humb jetën 32 vjeçari

0
703

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Lezhës, ku si pasojë ka humbur jetën një 32-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur. Sipas njoftimit, ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tale të Lezhës, dhe viktima ka humbur kontrollin e makinës duke përfunduar në një kanal. Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.