Aksident i trefishtë në Librazhd, dëmtohen makinat

0
148

Një aksident i trefishtë ka ndodhur para pak çastesh në qytetin e Librazhdit.

Tre makina janë përplasur me njëra tjetrën teksa kanë qenë në lëvizje por fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Mësohet se si rrjedhojë e aksidentit ka pasur vetëm dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhejn e shkaqeve të këtij aksidenti.