Aksident në Korçë, 3 makina përplasen me njëra-tjetrën

0
821

Një tjetër aksident ka ndodhur sot, ku 3 makina janë përplasur me njëra-tjetrën në qytetin e Korçës.

Nga informacionet që vijnë nga vendi n ngjarjes, thuhet se nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

aksidenti në fjalë mësohet se ka ndodhur në afrësi të Bashkisë së Korçës, ku policia ka mbërritur dhe po heton për zbardhjen e shkaqevet ë këtij aksidenti.