Aksident në Korçë, plagoset 40-vjeçarja

0
821

Një aksident ka ndodhur në hyrje të qytetit të Korçës ku një 40-vjeçare me inicialet M.Ç është përplasur nga një makinë ndërsa përpiqej të kalonte autostradën.

Drejtuesi i mjetit me inicialet Ll.T,  është shoqëruar nga forcat e policisë drejt komisariatit.

E palgosura u dërgua në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Po punohet nga policia për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.