Angela Martini mendon tjetër profesion

0
444

Angela Martini është duke shijuar një nga periudhat më të këndshme në jetën e saj. Që pas martesës me miliarderin rumun Dragos, të gjithëve na ka lënë përshtypjen se modelja e njohur po kalon një kohë të mbushur me udhëtime dhe me pushime luksoze. Por me sa duket nuk është kështu, pasi Angela sapo na ka treguar se këto kohë ka qenë e angazhuar në një kurs të plotë për ndihmën e parë.“Arrita një synim që i kisha vënë  vetes në jetë”, shkruan Angela në foton e postuar në “Instastory” ku shfaqet certifikata që ajo ka marrë pas përfundimit të kursit.Në motivacionin e certifikatës shihet qartë se pas një kursi të plotë nga një organizatë jo qeveritare Angela ka marrë titullin e “shpëtimtares së jetës”. Si dihet mbase një ditë edhe ne mund të biem në duart e Angela-s.