Armina Mevlani do plazh

0
1224

Bukuroshja Armina Mevlani është shumë aktive në postimet e saj në rrjetet sociale. Si blogere që është ajo kujdeset të hedhë gjithmonë foto të kuruara. Së fundmi ajo ka postuar disa foto vërtetë ekzotike buzë detit. Ku dhe ka nxjerrë hiret e saj trupore të cilat duken se kanë bërë që të marrë shumë komënte nga fansat e saj. “Dielli, plazhi dhe deti, këto janë ato që më duhen tani”, shkruan Armina Mevlani në postimin e saj.  Mesa duket Arminën këto foto i ka bërë vitin e kaluar dhe si duket po pret verën e këtij viti me padurim. Instagram.  Mesa duket Arminën këto foto i ka bërë vitin e kaluar dhe si duket po pret verën e këtij viti me padurim.