Atentat në Velipojë, dy të plagosur

0
642

Ka ndodhur një atentat para pak minutash në qytetin e Vlipojës në afërsi të rezervuarit.

Dy persona janë përfshirë në ngjarje dhe po transportohen në Spitalin e Shkodrës.

Persnat e palgosur janë Ervin Tahiri dhe Durim Tahiri.

Policia ndodhet në vendngjarje.