Basha: Bushati, një gënjeshtar

0
276

Kryetari i Partisë Demokratike reagoi ndaj ministrit të Jashtëm, Bushati duke e quajtur atë një gënjeshtar. “Rezolutat e OKB nuk janë detyruese. Nuk është Vettingu që i hap negociatat, por banditët e kësaj qeverie. Krimi, droga, emigracioni. Katër vite e ke zhytur Shqipërinë keq e më keq dhe për këtë ka raporte”, tha Basha.