Ben Blushi: Kandidati ynë nuk gjeti në kuti as votën e tij dhe të familjes

0
947

Kreu I LIBRA-s, Blushi ka publikuar një status në Facebook ku tregon sesi u vodhën votat e forcës politike të drejtuar prej tij, që tregon atë që ka ndodhur me votat e shqiptarëve në zgjedhjet e qershorit.

Ai tregon për një rast konkret të ndodhur në Memaliaj ku kandidati i LIBRA-s nuk gjeti në kuti as votën e tij dhe të familjarëve të tij.

HISTORIA E KANDIDATIT LIBRA NË MEMALIAJ. SI JU VODHËN VOTAT E FAMILJESPër të gjithë ata që pretendojnë se këto…

Posted by Ben Blushi on Saturday, July 1, 2017