Berisha denoncon: Banda e Habilajve rrahu dhe mori peng punonjësit e SHISH

0
631

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka publikuar në faqen e tij të Facebook një denoncim të qytetarit dixhital.

Sipas denoncuesit, i cili pretendon se ka qënë punëtor në parcelat me kanabis në Vlorë, banda e Habilajve rrahu dhe mori peng punonjësit e SHISH.

“Pasi u kapën dhe u goditën, Flori Dibrës telefonoi policinë e Vlorës dhe i tregoi ngjarjen. Policia kërkoi që t’i bëhen foto personave të kapur dhe të lihen të lirë. Nëse ata do të hapnin gojën atëherë do të merrej policia me ta”-denoncon qytetari.