Bes Kalluku pret të bëhet baba

0
418

Prej kohësh është folur se Xhensila Myrtezaj ishte shtatzënë, por që mbetën në nivelin e thashethemeve. Ishte pjesëmarrja e këngëtares në eventin e sapohapur nga Andrra dhe Sinan Hoxha, që zbuloi barkun e saj të rrumbullakosur. Burime pranë çiftit thonë se ajo është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe po përjeton periudhën e saj më të lumtur bashkë me Besin. Urime Xhensila.