Chris Brown dhe Rihanna sërish bashkë

0
583

Dikur të dashuruar, sot nuk kanë asnjë komunikim me njëri- tjetrin. Bëhet fjalë për Chris Brown dhe Rihannën, të cilët i dhanë fund lidhjes së tyre disa vite më parë, pasi reperi ushtroi dhunë fizike mbi këngëtaren e famshme, e cila tashmë është në një lidhje me sheikun Hasaan Jameel. Por duket se Chris kërkon të rikthejë “miqësinë” më këngëtaren, dhe këtë e ka bërë nëpërmjet një postimi në rrjetin social Twitter, ku fton disa nga kolegët e tij, përfshirë Rihannën, në një turne ku të jenë të gjithe së bashku. Pjesë e listës së të ftuarve të Chris, janë edhe Beyonce e Bruno Mars.

NEW YORK, NY – JUNE 11: (EXCLUSIVE COVERAGE) Rihanna leaves Da Silvano’s on June 11, 2012 in New York City. (Photo by James Devaney/WireImage)

Në postimin e tij reperi shkruan: “Po mendoja për një turne botëror të çmendur me Beyonce, Rihanna, Bruno Mars dhe Chris Brown. 2 me 2. Dhe nëse ju vendosni ta bëni pa mua, me jepni 10%-in tim”.