“Çmendet” Kim Kardashian, publikon fotot e nxehta

0
469

Kim Kardashian ka tërhequr sërish vëmendjen e miliona ndjekësve në rrjetet sociale, me disa fotografi tepër provokuese të publikuara ditën e sotme. Bashkëshortja e Kanye West është shfaqur në një set fotografik lidhur me linjën e saj kozmetike ndërsa nuk ka nguruar të tregojë format e saj trupore.
Para pak orësh ajo publikoi një foto të gjoksit bombastik të cilin e mbulonte me krahë, por për të mos u mjaftuar me kaq, Kim ka postuar më hapur se kurrë dhe pjesë të tjera intime.