Demi ngre temperaturat në Cape Verde

0
406

Demi Rose tregoi format e saj bombastike ndërsa shijon pushimet në ishull Sal, Cape Verde. 22-vjeçarja ekspozoi pasuritë e saj e veshur me bikini të thurura me grep. Modelja dukej mjaft seksi dhe provokuese.