E dashura e Neymar shkëlqen në karnavalet e Rios

0
672

E dashura e Neymar, Bruna Marquezine ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve në karnavalet braziliane në Rio. Me veshjen tradicionale të karnavaleve aktorja vuri në pah format e saj trupore mahnitëse. Bruna dhe Neymar janë në një marrëdhënie prej 5 vitesh me njëri tjetrin. Verën e vitit të kaluar marrëdhënia e tyre u prish. Mendohet se ylli i PSG pyeti bukuroshen nëse donte të martohej me të por kjo e fundit nuk ka pranuar pasi nuk donte të rrezikonte karrierën e saj në aktrim.