E rëndë/ Biznesmenit durrsak i djegin makinën, ja dyshimet e policisë

0
705

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës në orët e vona të natës, ku mësohet se është djegur makina e biznesmenit durrsak Spiro Paço. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 të qytetit,
Ndërkohë, që një pistë merret dhe posti që bashkëshortja e tij mban.Kujtojmë se ajo është Drejtoresha Rajonale e Sigurimit Shëndetësor.
Policia ka nisur menjëherë hetimet për ngjarjen, nëse bëhet fjalë për ndonjë zjarrvënie të qëllimshme apo jo.