E rëndë në Pogradec, sherr me karrige në lokal, një i lënduar

0
140

Një sherr ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Pogradecit ku si pasojë është plagosur një person.

Sipas policise, mesohet se ngjarja u regjistrua në një lokal në lagjen nr.1 ndërkohë që nisi si një konflikt i castit dhe përfundoi në serr me karrige dhe shihe.

Ndërkohë sipas burimeve policore, i plagosuri aktualisht është jashtë rrezikut për jetën.