Eduard Ndocaj – Dako për burg

0
1350

Z.Eduard Ndocaj sot nepermjet nje postimi ne profilin e tij ne facebook eshte shprehur qe Dako apo Koka per ate cka i kan shkakruar historise meritojne emrin ” tradhetar kombi ” , ai gjithashtu tregon qe eshte dakorte me z. Lubonjen nga debati i bere mbreme ne emisionin ” te pa ekspozuar ” te News 24 .

Jam dakord me Lubonjen qe Dako duhet te arrestohet per tradheti kombetare . Per ate qe kane bere Vangjush Dako apo Lefter Koka ne Durres, ne çdo vend te civilizuar, do te ishin denuar me burg te perjetshem. Kane shkaterruar historine tone me qellim perfitimi! Keta jane tradhetare te kombit tone , por ironia e ketij vendi eshte qe keta i dekoron dhe i ben ministra dhe vip-a te shemtuar.