Emily Ratajkowski ju uron natën e mirë

0
342

Në rrjetet sociale, ajo shfaqet shumë aktive dhe nuk ngurron kurrë të demostrojë format e saj trupore, fotot në bregdetet më të famshme të botës, apo edhe setet që zhvillon në ambiente të mbyllura.  Por, me sa duket Emily Ratajkowski qenka edhe pak “dembele”, e sigurisht krevati mund të kthehet në një pjesëz të vogël të çlodhjes së saj. Megjithatë, si gjithmonë, edhe kur dremit ajo shfaqet shumë seksi, e këtë e ka treguar edhe në një foto të publikuar së fundi në rrjetet sociale, ku duket e shtrirë në krevat topless dhe me një gotë në dorë.