Emily Ratajkowski provokuese me bikini të zeza

0
244

Emily Ratajkowski ka ndezur Instagramin me foto të nxehta. Modelja dhe aktorja e veshur me bikini të zeza shfaqi format e saj të mahnitshme trupore. Zeshkanja 27-vjeçari dukej shumë seksi. Emily shpeshherë ngren temperaturat në rrjetet sociale dhe nuk e ka aspak problem që të ekspozojë pasuritë e saj.