Flamur Noka përjashtohet 10 ditë nga Kuvendi

0
326

Byroja e Kuvendit ka marrë vendimin për përjashtimin 10 ditë të deputetit të Partisë Demokratike, Flamur Noka, nga punimet e Kuvendit. Vendimi ka ardhë pas bllokimit të foltores së kuvendit nga Noka dhe për fyerje të tij drejtuar kreut të Kuvendit, Gramoz Ruçi.