Georgina shijon fëmijët e saj dhe të Ronaldos

0
352

Ajo lindi fëmijën e saj të parë Alana, dy muaj më parë, me të dashurin dhe legjendën e futbollit, Cristiano Ronaldo. Georgina Rodriguez ndau dy fotografi  në Instagram duke treguar se si e kalon ditën së bashku me fëmijët e saj të vegjël, ndërsa ajo që bie në sy është thjeshtësia e modeles më të komentuar kohët e fundit. E freskët në fytyrë dhe veshur sport 24 vjeçarja u ka treguar 3.2 milionë ndjekësve të saj në Instagram se sa e lumtur është nën shoqërinë e vogëlushëve të saj, Alana  dhe binjakëve Eva dhe Mateo.