“Gjëra të mëdha po vijnë”

0
1292

Supermodelja dhe aktorja Emily Ratajkowski po promovon linjën e saj të të brendshmeve. Dhe ka provokuar sërish fansat me foto të nxehta. 26 vjeçarja ka pozuar para pasqyrës topless ndërsa mbulon gjoksin bombastik me duar. Emily, e cila i dha fund beqarisë vetëm pak javë më parë në mënyrë të papritur, duket mjaft seksi me të brendshmet Inamorata.  “Gjëra të mëdha po vijnë. Së shpejti…”-paralajmëron modelja.