Grabitësit vranë pronarin e dyqanit në Kamëz, policia reagon ashpër: Shpërblim për kapjen e autorëve

0
278

Policia ka reaguar ne lidhje me vrasjen e pronarit te dyqanit ne Kamez Agim Buci dhe plagosjne e gruas se tij Merita Buci nga personat që hyne ne dyqan t’u jepte paratë. Autoret u përballën me kundërshtinë e Agim Bucit dhe reaguan duke hapur zjarr mbi të dhe bashkëshorten e tij 44-vjeçare, Merita Buci.

Policia ne nje deklarate para mesnates, theksoi se nje grup i posaçem hetimor nga Drejtoria e Policise Tirane nen drejtimin e Specialisteve te Departamentit te Policise Kriminale po punojne per zbardhjen e ngjarjes.