Grabitet karburanti në Bathore, autori me thikë

0
179

Një karburant ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Bathores në periferi të Tiranës. Mësohet se një person nën kërcënimin e thikës ka marrë xhiron ditore të karburantit, por nuk dihet ende shuma. Policia ka nisur hetimet për zbardhjene e ngjarjes dhe identifikimin dhe kapjen e autorit.