Haradinaj: Ka ikur koha kur fqinjët marrin nga shqiptarët

0
1381

I pari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në rrjetin social Facebook edhe njëherë ka thënë që versioni i tanishëm i demarkacionit është i gabuar, përderisa ka theksuar që ka marrë fund koha kur fqinjët marrin nga shqiptarët.

Më poshtë mund të shihni postimin e plotë të tij në Facebook, të cilit ia ka bashkangjitur edhe një video.

“Atdheu është i shenjtë!

Pushtetarët e ligj vazhdojnë me e lajthit popullin, vendin dhe miqtë!

Versioni i tashëm i Demarkacionit është gabim dhe duhet të rrëzohet në parlament.

Për ata, për të cilët Atdheu është i shenjtë, kufiri është kufi. Mashtruesit ta kuptojnë një herë e për jetë, se ka përfunduar koha kur fqinjët marrin nga shqiptarët” shkruan Ramush Haradinaj./Klan Kosova