I gjejnë heroinë në banesë, arrestohet 41-vjeçari shqiptar

0
432

Policia greke ka arrestuar një shqiptar për trafik lëndësh narkotike.

I arrestuari është 41 vjeç dhe nuk bëhet i ditur identiteti i tij ndërsa është arrestuar sepse në banesë i është gjetur heroinë e paketuar në 43 paketa me peshë 1, 3 kg, 340 gr kanabis të ndarë në 32 paketa, 1.900 euro si dhe paund skocezë dhe dollarë amerikanë.