Itali / Shqiptari në gjendje të rëndë, bie nga çatia 10 metra e lartë

0
435

Autoritetet italiane kanë raportuan se një shtetas shqiptar 38-vjeç është rrëzuar nga një lartësi prej 10 metrash dhe për këtë ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Sipas raportimeve mediatike italiane, thuhet se Edmon Ndou, ka qenë duke punuar sipër një çatie të një kapanoni, me lartësi 10 metra, kur ka humbur ekuilibrin.

Si pasojë, Ndou mësohet se ndodhet në spitalin e zonës, duke luftuar me vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Nazionale Piemonte”, në Savona.