Kandidati për deputet në Gjirokastër: Ose do të shkoni në shtëpi publike ose do të ju pres… (video)

0
1100

Ndërsa zgjedhjet e kaluara kandidati i Partisë Demokristiane Hazbi Kasaj, mallkonte ata që nuk do e votonin për deputet, këtë herë ka ndryshuar strategji.

Para zgjedhësve në qarkun e Gjirokastër, ai vjen me premtimin e hapjes së shtëpive publike, dhe me zotimin se ata që do të kapen duke tradhëtuar jashtë shtëpive publike do të ju pritet organi gjenital.

Planin e tij Kasaj e ka bërë të ditur në një televizion lokal në Gjirokastër, përkatësisht në ‘Alpo Tv’.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme: