Katie Price shfaqet më një bluze transparente dhe pa reçipeta

0
1424

Ajo njihet për ekspozimin e formave të saj trupore për shkak të karrierës së saj si supermodele. Dhe Katie Price ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve pas një shfaqje në The Ray Darcy Show mbrëmjen e së dielës. E shoqëruar nga vajza e saj 10 vjeçare, Princess Tiaami u shfaq më një bluze transparente dhe pa reçipeta. Dalja e nënës së 5 fëmijëve u bë pasi mohoi akuzat se ka shpëndarë një video seksuale të ish bashkëshortit të saj Alex Reid.

.