Këngëtari 72-vjeçar del me të dashurën 24-vjeçare

0
930

Këngëtari dhe kompozitori i hitit “American pie”, Don McLean është fotografuar duke dalë nga një hotel në Londër me të dashurën e tij, modelen 24-vjeçare Paris Dylan. Këngëtari dhe kompozitori i hitit “American pie”, Don McLean është fotografuar duke dalë nga një hotel në Londër me të dashurën e tij, modelen 24-vjeçare Paris Dylan. Paris njihet për fotot e saj shumë provokuese, ka qenë imazh i revistave Maxim dhe Playboy ndërsa së fundmi po kritikohet shumë për lidhjen me McLean për shkak të diferencës së madhe në moshë. Don McLean vazhdon të jetë aktiv në muzikë dhe këtë muaj do të publikojë albumin e tij më të ri.