Kim Kardashian di si të jetë në qendër të vëmendjes

0
1024

Ylli i televizionit, Kim Kardashian, njihet për postimin e fotove provokuese. Pavarësisht kritikave të fansave të saj, Kim nuk ndalet. Këtë herë ajo ka postuar një foto ku shfaqet e shtrirë dhe gjysëm e zhveshur, duke biseduar në kamera me mikun e saj të ngushtë, i cili kishte ditëlindjen. Mert Alas, është fotografi me famë botërore, të cilit Kim Kardashian i uron një ditëlindje të bukur, gjysëm e zhveshur nga shtrati.