Kim Kardashian provokon sërish

0
346

Ka bërë disa ditë pushim duke mos postuar foto provokuese, por duket se e ka të pamundur ta vazhdojë më gjatë një gjë të tillë. Kim Kardashian sërish ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, në të cilat ekspozon sërish të pasmet e saj. E veshur me kostum ngjyrë kafe dhe me flokët bjondë të lëshuar, Kim si gjithmonë duket e mahnitshme. Pavarësisht se publikimi i fotove të tilla nga Kim, kritikohet nga fansat e saj, sërish bukuroshja 38-vjeçare nuk ndalet.