Kourtney ja kalon të motrës Kim Kardashian

0
426

Kourtney dhe Kim Kardashian kanë reklamuar thuajse çdo ditë në rrjetet sociale format e tyre mahnitëse gjatë pushimeve në “Turks and Caicos”. Këtë herë duket se mamaja e tre fëmijëve e ka lënë në hije “fenomenin” e reality show. Kourtney, 38 vjeç, ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto duke ecur krahë motrës së saj Kim në plazh, ndërkohë që dukej e mrekullueshme me bikini ngjyrë blu.