Kritika për Kim Kardashian

0
1363

Godet sërish Kim Kardashian, dhe sërish një lum kritikash shkojnë për të nga fansat e saj. Këtë herë Kim në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto ku shfaqet përpara pasqyrës topless. Por deri këtu gjithçka është në rregull, sepse fansat e saj janë mësuar me të tilla postime, por ajo që i ka irrituar ata ishte fakti se si fotografe ylli i familjes më të famshme në botë ka përdorur vajzën e saj 4-vjeçare, North. Pavarësisht kritikave, Kim ka vendosur që një foto të tillë të mos e heqë nga Instagrami, madje ka vijuar me postime të tjera.