Kryemadhi: Pushteti jo më në dorën e një grushti, LSI-ja forcë e parë

0
643

Nënkryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar ditën e sotme me anë të një postimi në Facebook, lidhur me marrëveshjen që u arrit.

Kryemadhi shkruan se loja u bë më e bukur, dhe se LSI-ja do dalë forcë e parë.

Postimi i plotë i Kryemadhit:

Mirëmëngjes miq! ☀️Sot Shqipëria është më e qetë! 🙂🙂Tashmë loja do bëhet më e bukur sepse të gjithë lojtarët janë në…

Posted by Monika Kryemadhi on Thursday, May 18, 2017