Lajm bombe nga Spanja! Ronaldo drejt serise A

0
124

“Juventusi e ka seriozisht me Kristiano Ronaldon” Ky eshte titulli me te cilin hapet gazeta prestigjoze Marca. Sipas gazetes futbollisti eshte ne krize me klubin dhe bardhezinjte jane te gatshem te ofrojne 120 milion € per te marre sherbimet e yllit portugez. Nderkohe ky lajm, eshte konfirmuar edhe nga gazeta me e madhe sportive ne Portugali “A Bola”