Lauren reklamon të pasmet

0
326

Ajo ka pranuar se së fundmi ka bërë një ndërhyrje kirurgjikale për të nxjerrë akoma edhe më në pah një prej aseteve të saj më të mira. Lauren Goodger ka publikuar në Instagram video dhe foto tepër provokuese teksa reklamon të pasmet e saj të “reja” këtë të mërkurë, 5 javë pas ndërhyrjes.