Librazhd, tentohet të grabitet banka

0
196

Një bankë e nivelit të dytë është tentuar të grabitet në qytetin e Librazhdit. Policia  ndodhet në vendin e ngjarjes. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes pas aktivizimit të alarmit të bankës së nivelit të dytë. Autori i paidentifikuar ka thyer xhamat e derës dhe ka hyrë në ambientet e bankës, por nuk ka arritur të marrë asgjë. Shërbimet e policisë kanë shoqëruar disa persona për zbardhjen e plotë të ngjarjes.