Luana beqare për Shën Valentin

0
628

Prej kohësh tashmë përflitet se moderatorja Luana Vjollca është në një lidhje dashurie me Krenar Çoçajn.  Madje ata ishin bashkë edhe në dasmën e Marinës dhe Getoarit. Por tashmë aludohet se ata janë ndarë.  Por kjo nuk ka asgjë të vërtetë pasi të afërmit e tyre komfirmojnë se çifti janë më të lumtur se kurrë. Madje dyshja po shijojnë pushimet së bashku në St.Moritz.