LUANA VJOLLCA NË PRAG MARTESE ME BIZNESMENIN, ZBULOHEN PLANET

0
483

Luana Vjollca dhe biznesmeni Krenar Çoçaj janë ndër çiftet më të komentuara në media. Një nga arsyet se pse ata janë vazhdimisht në vëmendje është për faktin se çifti ka tentuar ta mbajë të fshehtë lidhjen.

Megjithatë ata po bëjnë rreth 2 vjet së bashku dhe mesa duket së shpejti do t’i japin fund beqarisë.

“Panorama Plus” shkruan se distancat fizike, për arsye se Krenari jeton në Prishtinë po e detyrojnë çiftit të shkojnë drejt altarit.

Nuk dihet ende një datë e saktë por është supozuar se dasma mund të realizohet verën e ardhshme.