Makina del nga rruga dhe përfundon në lumë, një person humb jetën

0
430

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në rrugën dytësore Pllanë-Rubik të Milotit, ndërsa raportohet për një të vdekur.

Nga informacionet makina ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Mat duke shkaktuar vdekjen e një personi.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ndodhet në vendin e aksidentit dhe po punon për nxjerrjen nga lumi për të parë ka apo jo njerëz të tjerë në automjet.