Marina Fara tregon pse është kaq e ndjekur

0
601

Marina Fara nuk është një personazh që e ka fituar famën duke qenë shumë prezente në botën e showbizit. Ajo gjithnjë është përfolur si vajza seksi e këngëtares Eli Fara. Veshjet e saj provokative dhe ekspozimi i tepruar i pjesëve të caktuara të trupit gjithnjë janë komentuar shumë në rrjetet sociale. Reklamimi më shumë seç duhet i të pasmeve të saj në një foto në Instagram, e ka kthyer sërish atë në qendër të diskutimeve duke e bërë burim komentesh negative e dashamirëse.