‘Mbretëresha e rrjeteve sociale’

0
390

Tina Louise 37-vjeçarja australiane është një modele shumë e famshme, ndërsa në shtetin e saj cilësohet edhe si ‘Mbretëresha e Rrjeteve Sociale’. Ajo ndiqet nga më tepër se dy milionë fansa në rrjetet sociale, ku është shumë aktive dhe poston vazhdimisht foto për të kënaqur fansat e saj. Së fundi, Tina Louise ka realizuar një set shumë provokues, ku shfaqet format e saj tejet seksi, por edhe tatuazhet e shumta në trup. Reagimet ndaj këtij seti kanë qenë të jashtëzakonshme dhe shumë pozitive.