Megan nuk i mban dot duart larg të dashurit

0
493

Megan McKenna dhe Mike Thalassitis konfirmuan romancën e tyre në fillim të kësaj jave me një puthje në publik. Ylli i reality show “TOWIE” duket se nuk mund t’i mbajë duart asnjë sekondë larg të dashurit të saj të ri. Çifti është fotografuar këtë të enjte duke kaluar disa momente romantike nën diellin e Tenerife. Megan, e veshur me bikini të zeza, dukej më në formë se kurrë krahë Mike, gjithashtu me një trup mëse të tonifikuar.