Modelja ruse i dërgon “mesazh” CR7-s

0
702

Ajo është një prej modeleve më të vlerësuara të momentit. Është ruse dhe shumëkush e ka cilësuar si kopjen më të re të Irina Shayk. Një krahasim jo i ekzagjeruar, duke qenë se është e apasionuar pas Cristiano Ronaldos. Pikërisht për yllin portugez, ish-bashkëshort të Irinës, ajo duket se ka një mesazh. “Cristiano është mashkulli perfekt”, thotë ajo për “TMZ”-në. Por nuk ndalet me kaq. “Do të doja që të takohesha me të, edhe pse e di që ka një të fejuar…”.