Në shtrat me Paris Hilton

0
285

Trashëgimtarja më e pasur në botë, Paris Hilton u bë shumë kohë që po promovon në mënyrë aktive singëllin e saj të ri, e para pas 12 vitesh, në mediat sociale. Dhe vajza ‘Barbie’ ka ngacmuar me publikimin e videoklipit me një foto të çiltër. Ajo u shfaq nudo në një shtrat duke mbuluar pjesët intime me trëndafila.  “Edhe 2 ditë dhe vjen ‘I need you’,”-shkruan 36 vjeçarja.