Ouh Kim Kardashian në Taiwan

0
363

Kim Kardashian ka realizuar një set fotografik për “Vogue ”, ku ndryshe nga herët e tjera, nuk ka nxjerrë në pah asgjë për t’u shënuar. 37-vjeçarja shihet e veshur me një peliçe dhe me shumë bizhuteri nëpër duar për shkrepjet e revistës së modës së lartë. “Jam shumë e nderuar që jam në kopertinën e Vogue Taiwan”, shkroi Kim Kardashian në blogun e saj.