Paloka: Uroj të jeni partnere biznesi edhe në biruc

0
240

Deputeti demokrat Edi Paloka me anë të një postimi ka ironizuar kryeministrin Rama dhe Taulant Ballën në lidhje me 3.5 milion eurot e gjetura në “Toyota Yaris”.

Me anë të një fotoje ilustruese, Paloka ka shkruar se drejtësia pritet të çlirohet, teksa po në tone ironike ka uruar që të dy socialistët të mbajnë të njëjtën marrëdhënie të fortë edhe në burg.