Përcaktohen datat dhe oraret e javës së 20-të të Superligës

0
250

Përcaktohen datat dhe oraret, ja kur luhet java e 20 e Superligës

Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar datat dhe oraret për javën e 20-të të Superligës.

Duke patur parasysh se në mesjavë do të zhvillohet ndeshjet e kthimit të çerekfinaleve të Kupës së Shqipërisë, sfidat për javën e 20-të do të luhen në dy ditë, të dielën dhe të hënën.

Ajo që pritet me kuriozitet nga të gjithë është ajo mes Partizanit dhe Kukësit, që do të luhet të hënën.

Java e 20-të e Superiores

18.02.2018, ora 14:00

Laçi- Luftëtari

Kamza- Skënderbeu

Ora 17:00

Flamurtari- Lushnja

Vllaznia- Teuta

19.02.2018, ora 18:00

Partizani- Kukësi